Autoservisų įranga

administratorius/ February 12, 2014/ Autoservisas/

Ieškote pelningos verslo idėjos? Didėjant automobilių kiekiui, bet senstant vidutiniam jų amžiui – didėja ir autoservisų poreikis. Tiems, kurie nusprendė suimti likimą į rankas ir įsteigti savo verslą, mes turime keletą naudingų patarimų.

  • Svarbu išryškinti jūsų autoserviso privalumus. Galbūt būtent jūs galite pasiūlyti dar negirdėtą paslaugą – automobilio paėmimą ir atvežimą iki namų, kvalifikuotų darbuotojų paslaugas, greitį ar išskirtinės kokybės autoserviso įrangą. Įmonė laimi, jei sugeba išryškinti tik jai būdingus privalumus.
  • Konkurentų analizė – svarbu nustatyti, ar vietovėje, kur norite įsteigti autoservisą, nėra jų pertekliaus. Jei planuojate steigti autoservisą mažame miestelyje, kur nėra paklausos – galbūt vertėtų pagalvoti apie šalimais esantį didesnį miestą.
  • Renkantis autoserviso įrangą, svarbu vadovautis principu – neperku nieko, kas nepadeda uždirbti pinigų. Klientams siūlomos autoserviso įrangos kiekis rinkoje vis didėja. Autoserviso įranga kainuoja nemažai, todėl labai svarbu visų pirma įsigyti reikiamiausius įrenginius.

Šie patarimai turėtų padėti tiems, kurie rimtai galvoja apie autoservisų steigimą, yra inovatyvūs ir nebijo iššūkių. Lietuvos tendencijos rodo, kad rinkoje trūksta specialistų, kuriems galėtum patikėti automobilį, todėl laukti neverta!