Kaip iš automobilio panaikinti šuns ar katės šlapimo kvapą?

Administratorius/ May 26, 2022/ Automobilių valymas

Tiek šuns, tiek katės šlapimo kvapai yra nemalonūs, tačiau dažnai tenka išgirsti, jog katės šlapimo kvapo panaikinti išvis neįmanoma. Tik ar tikrai? Šiandien, regis, nusipirkti galime visko, tad nejau nėra gerų priemonių ir šiems nemaloniems kvapams naikinti iš patalpų namuose ar iš automobilio.

Purškalas, šalinantis šlapimo kvapą

Tiek kačių, tiek šunų prekės pirkėjams siūlo įsigyti ne tik ėdalo keturkojams, tačiau ir daug kitų priemonių: sveikatai, švarai, higienai, namams ir pan. Tarp jų yra ir šlapimo kvapą naikinantis purškalas, neutralizuojantis net itin nemalonų šlapimo kvapą. Rinkdamiesi prioritetą teikite natūraliai sudėčiai, kad priemonė nebūtų kenksminga nei Jums, nei augintiniui, tad tokią drąsiai galėsite naudoti automobilyje. Naudojimas paprastas – užpurkškite ten, kurs keturkojis prišlapino.

Galite išbandyti ir priemones iš namų…

Kai kurie prieš imdamiesi rimtesnių priemonių keturkojų šlapimo kvapus bando šalinti ir namuose randamomis priemonėmis. Tiesa, tarp jų gali būti ir visai veiksmingų. Gana neblogai augintinio šlapimo kvapą gali neutralizuoti actas, taip pat valgomoji soda. Vietą automobilyje, kur keturkojis  prišlapino ištrinkite actu, leiskite išdžiūti (būtinai!), o tada berkite sodą. Padėti gali ir indų ploviklis, skalbimo muilas, glicerinas bei kitos priemonės. Tiesa, matyt, jas ne visada vežiojatės automobilyje, negana to, jos ir pačios, pavyzdžiui, actas, skleidžia nelabai malonų kvapą. Tad tikslinga keliaujant su augintiniu įsimesti specialaus purškalo buteliuką.

Share this Post