Madingiausios automobilių markės 2015 metais

Lina/ April 8, 2016/ Automobilių dizainas/

Amerikietiškas dienraštis „Newsday“, pirmiausia platinamas Nassau ir Suffolk grafystėse bei New York City miesto rajone Queens, publikavo „Consumers Report“ tyrimą apie prasčiausias ir geriausias, madingiausias automobilių markes. Buvo tirta automobilių pirkėjų nuomonė ir sudarytas geriausių bei blogiausių 2015 metų automobilių sąrašas.

Automobilių gamintojai iš įvairių pasaulio šalių buvo reitinguojami pagal gaminamų automobilių patikimumą, bandomojo važiavimo rezultatus bei kitus faktorius. Ne visi automobilių gamintojai buvo įtraukti į „Consumers Report“ tyrimą: Jaguaras, Land Roveris, Masersti, Mitsubishi, Ram, Smartas ir Tesla neturėjo pakankamai reikiamų duomenų, pagal kuriuos tyrimo metu buvo reitinguojamos markės.

Antri metai iš eilės pirmąją vietą užėmė Lexus, beveik taip pat gerai buvo įvertinta ir Mazda, kiek toliau sąraše atsidūrė Toyota ir Audi. Sąrašo apačioje buvo Fordas, Dodžas, Mini, Džipas ir Fiatas.

Tyrime automobilių gamintojai buvo reitinguojami pagal bendrą balą, kuris susidėjo iš bandomojo važiavimo rezultato ir vidutinio patikimumo balo.

Taigi, madingiausia automobilio marke pripažintas LEXUS iškopė į viršūnę su geriausiu bendruoju rezultatu — 78 balais. Tyrėjai Lexus kompaniją pavadino „žinoma už tylius, prabangius ir labai patikimus automobilius“. Madingiausiasioji 2015 metų automobilio markė LEXUS taip pat gavo aukščiausią balą (76 taškus) už patikimumą ir bandomąjį važiavimą.

LExus, madingiausios automobiliu markės 2015

Lexus

Antrosios vietos nusipelnė Mazda iš viso surinkusi 75 balus. Tyrėjai sakė: „Mazda tai markė, kuri supranta pati save ir atkartoja sportišką DNR kiekviename naujame automobilyje, kurį sukuria“. Mazda už bandomąjį važiavimą ir patikimumą surinko tiek pat balų (76) kiek ir Lexus.

Mazda, madingiausios automobiliu markės 2015

Mazda

Toyota surinkusi 74 balus užėmė trečiąją vietą tarp madingiausių automobilių markių 2015 metais. Už bandomąjį važiavimą ir patikimumą gavo 72 taškus. Tyrėjai komentuoja: „Toyota koncentruojasi į solidžių, patikimų automobilių gamybą, kuriuos malonu vairuoti, jie komfortabilūs bei populiarūs“.

Toyota, madingiausios automobiliu markės 2015

Toyota