Populiariausios transporto priemonių spalvos, automobilių dažymo kameros, ir ne tik

administratorius/ March 24, 2015/ Automobilių dizainas/

Vyrai skirsto bei apibūdina automobilius pagal jų markę, kėbulo tipą, variklio galingumą ar gamintojo šalį. Ne paslaptis, kad dauguma moterų transporto priemones apibūdina pagal jų spalvą. Kadangi moterų populiaciją Žemėja yra didesnė už vyrų, todėl galiu drąsiai teigti, kad automobilio spalva yra be galo svarbi. Kokios spalvos

Moterys dažniausiai renkasi tokius automobilius, kurių ne tik kėbulo ar markės tipas, bet ir spalva, alsuoja elegancija ir prabanga. Būtent tokios yra juoda ir balta spalvos. Šiomis spalvomis nudažytos transporto priemonės šiuo metu yra populiariausios. Jos atrodo itin aukštos klasės. Be abejo, pasirinkus pirmos kartos baltą Volswagen Golf automobilį neatrodysite itin prabangiai ir nesijausite taip komfortabiliai kaip sėdėdami už Lexus IS 250 vairo.

Ne retai automobilio spalva gali apspręsti ir pačios transporto priemonės kainą. Ne paslaptis, kad populiaresnės, prabangesnės spalvos (tokios kaip balta, juoda ar raudona) padidins automobilio kainą, nes transporto priemonė atrodys solidesnė, aukštesnės klasės. Tačiau reiktų nepamiršti, kad automobilio spalva yra lengvai pakeičiamas dalykas. Be abejo, kartais gali būti sunku įsivaizduoti, kaip prieš akis stovintis žalias automobilis atrodys būdamas juodas, bet šiais technologijų laikais, kompiuterinių programų pagalba, galima pakeisti esamą transporto priemonės spalvą į norimą. Tai padės vizualizuoti trokštamą spalvą ir nuspręsti, ar ji tinkama šiam automobiliu, ar ne.
Norint pakeisti transporto priemonės spalvą nereikia vargti ir dažyti rankomis. Tikriausias kiekviename autoservise yra įrengtos automobilių dažymo kameros, kurios lengvai ir greitai atlieka darbą už jus.

Transporto priemonės spalva gali daug pasakyti apie automobilį ir net jo vairuotoją, todėl ją rinkitės atsakingai.