Siuntų pervežimas. Ką būtina žinoti prieš užsakant paslaugą?

Administratorius/ May 26, 2022/ Verslo logistika

Daug mūsų šalyje yra įsikūrę įmonių, kurių pagrindinė veiklos sritis yra siuntų pervežimas. Ši paslauga pasitarnauja tiems, kurie nori siuntiniu pradžiuginti savo artimą žmogų. Todėl paranku būna kreiptis į privačias siuntų pervežimu užsiimančias įmones, kurių paslaugos vykdomos greitai ir gana pigiai. Su jomis susisiekus internetu, konsultantai padės labai greitai atlikti visus paslaugos užsakymo formalumus, o paskui siuntinys iškeliaus ten, kur reikia.

Kaip pervežant siuntas pasitarnauja naujausios technologijos?

Jau seniai baigėsi tie laikai, kai išsiųsti siuntinį būdavo ilgai trunkanti ir brangiai kainuojanti procedūra, nes į mūsų kasdienybę įsiveržė naujosios technologijos, kurių dėka labai sparčiai tobulėjo logistikos paslaugos. Tai labai pagyvino ir siuntų pervežimo sritį bei sumažino tam reikalingas išlaidas. Įdiegtos modernios sistemos sudaro sąlygas siuntos keliavimo procese dalyvaujančioms pusėms stebėti siuntinio judėjimą, tokiu būdu sutaupomas laikas, kai jo nebereikia gaišti telefoniniams pokalbiams, norint išsiaiškinti esamą padėtį.

Kas paskatino kurtis naują verslo sritį – siuntų pervežimo paslaugą?

Viena pagrindinių tokio verslo plėtimosi priežasčių yra ta, kad daug lietuvaičių vyksta uždarbiauti į Europos žemyno šalis. O iš tenai stengiasi siuntomis pradžiuginti gimtinėje pasilikusius artimuosius. Anksčiau tokias dovanas emigrantai stengdavosi perduoti per pažįstamus, grįžtančius paatostogauti namo, arba per keleivių pervežimu užsiimančius asmenis. Dabar šito nebereikia, nes yra įsikūrę daug įmonių, kurioms be baimės galima patikėti siuntinio pervežimą iš svetur, arba atvirkščiai. Dabar siuntos lengvai gali pasiekti ne tik Skandinavijos šalis, Angliją, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją su Portugalija, bet ir Italiją, Graikiją ir Balkanų pusiasalyje įsikūrusias valstybes.

Dėl kokios dar priežasties pagyvėjo siuntų pervežimas?

Pajutę pelningo verslo galimybę, mūsų šalyje pradėjo savo padalinius steigti užsieninės siuntų pervežimu užsiimančios įmonės, o tai labai pravartu klientams, nes tada ir vietiniai pervežėjai yra priversti dar labiau stengtis, griebtis kuo naujesnių ir moderniausių veiklos būdų, išsaugant siuntėjui patrauklią paslaugos kainą. Didėjanti konkurencija ir spartus naujų technologijų įsiliejimas į mūsų gyvenimą garantuoja greitą aptarnavimą ir leidžia atpiginti paslaugos kainą. Tad nieko kito nelieka, kaip tik tais patogumais pasinaudoti.

Share this Post