Kokias automobilių švaros priemones vertėtų rinktis

administratorius/ February 14, 2014/ Automobilių valymas/

Baigiantis žiemos sezonui būtina tinkamai prižiūrėti savo automobilį. Vertėtų ne tik apžiūrėti jį iš techninės pusės, bet ir nepamiršti jo gerai išvalyti. Kaip tai padaryti tinkamai patarsime mes.

Pirmiausia nuvalykite pagrindinį purvą nuo automobilio. Tai reikėtų daryti su aukšto slėgio vandens srove. Tam, kad nebūtų pažeistos dažytos automobilio dalys, nelaikykite vandens srovės per arti.

Sekantis žingsnis- automobilio plovimas šampūnu. Juo reikia atidžiai išplauti ne tik automobilio kėbulą, bet ir arkas, dureles, rėmus. Ratlankius būtina plauti tik specialiu valikliu. Nenaudokite rūgštinių plovimo priemonių.

Paslėpkite įvairius įbrėžimus, uždažykite juos specialiu pieštuku ir leiskite dažams išdžiūti. Jūsų automobilis be įbrėžimų atrodys daug geriau. Viską galite užbaigti užpurškę poliruojamą medžiagą ir specialia šluoste išblizginę automobilį.

Nepamirškite automobilio vidaus. Išmeskite visas šiukšles bei nereikalingus daiktus, atsikratykite viso šlamšto esančio salone ir bagažinėje. Nuvalykite dulkes šlapiu skudurėliu ir išblizginkite specialiu salono valikliu. Išsiurbkite automobilį paskutiniame žingsnyje.

Saugokite savo automobilį ir atsiminkite, kad neužteks jį plauti tik pavasarį. Stenkitės šias procedūras kartoti 2-3 kartus per metus ir negailėkite pinigų tinkamoms švarinimo priemonėms.