Kreditai: ką daryti, jei reikia atnaujinti savo auto parką, o kišenėje „švilpauja“ vėjai?

administratorius/ July 18, 2015/ Transporto priemonės/

Faktas, jog turi automobilį, seniai neberodo tavo aukštesnio statuso visuomenėje (norintieji išsiskirti ir turintys tam galimybę, renkasi naujesnius, prabangesnių modelių mašinas). Tai – būtinas įrankis, palengvinantis daugelį darbų – kelionę į darbą, mokyklą, išvykas prie jūros, ežero ir panašiai. Tiesa, tiek pastarojo įsigijimas, tiek ir išlaikymas (degalai, draudimas, techninė apžiūra, remontas) kainuoja. Dažnas iš mūsų norime naujesnio, galingesnio, gražesnio…Bet, apžiūrėję parduodamų automobilių skelbimus, atsidūstame…ir išjungiame kompiuterį. Ar žinojote, jog kreditai gali padėti priartėti prie išsvajoto automobilio įsigijimo?
Kokios populiariausios prieinamos galimybės įsigyti automobilį tiems, kuriems savų lėšų nepakanka?

  • Lizingas.

Tai – daikto įsigijimas išsimokėtinai. Bankas sumoka už jūsų išsirinktą daiktą, šiuo atveju – automobilį, o jūs kreditoriui kas mėnesį grąžinate tam tikrą paskolos dalį ir nustatyto dydžio palūkanas. Šį būdą renkasi tie, kurie perka naujus ir gana brangius autmobilius.

  • Vartojamoji paskola automobiliui.

Komerciniai bankai bei kredito unijos klientams siūlo tikslines paskolas, viena iš jų – vartojamoji paskola automobiliui. Kaip ir lizingo atveju, klientas turi gauti tam tikras mėnesio pajamas bei atitikti kitus kreditoriaus nustatytus reikalavimus.

  • Kreditai.

Privatūs kreditoriai, siūlantys greituosius kreditus bei ilgalaikes paskolas, gali suteikti galimybę jums savo garaže apgyvendinti ir naują transporto priemonę. Kredito bendrovės neklausia, kam klientui reikalingi pinigai – pastarosios tik įsitikina, ar pastarasis yra pajėgus grąžinti paskolą, tai yra ar jis neturi neįvykdytų finansinių įsipareigojimų bei gauna pastovias, nustatytą dydį atitinkančias pajamas. Kreditai yra tinkamiausi tada, kai asmuo nori įsigyti vidutinės vertės automobilį, tačiau visos reikiamos sumos neturi. Galima pasiskolinti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų (priklausomai nuo kredito bendrovės pasiūlymų bei konkretaus asmens mokumo įvertinimo). Tokio didelio ir vertingo pirkinio kaip automobilis įsigijimui tinkamiausi yra ilgalaikiai kreditai – galimybė pasiskolinti didesnę sumą pinigų ir grąžinti ją per ilgesnį laikotarpį. Šiuo atveju kliento įmokos yra mažesnės, bet labiau užtęstos laiko atžvilgiu

Yra asmenų, kategoriškai nusistačiusių prieš bet kokio pobūdžio paskolas. Tačiau kreditai, kurie imami turint konkretų poreikį bei realiai įvertinus savo galimybes pastarąjį grąžinti, gali gerokai prisidėti prie gyvenimo kokybės pagerinimo.