Kabrioletai

administratorius/ February 27, 2015/ Transporto priemonės/

Vasara – šilčiausias ir maloniausias metų sezonas. Tikriausiai nenustebtume, kad į klausimą „koks Tavo mėgiamiausias metų laikas?“ beveik visi respondentai atsakytų identiškai – vasara. Juk tai metas , kai gamta atskleidžia gražiausias savo natas, kai dangus žydras, o saulė maloniai džiugina savo spinduliais. Metas, kai būna atostogos, o nuotaika dėl to geresnė. Juk būtent vasarą daugiausia laiko praleidžiame gryname ore: be galo malonu jausti, kai saulė glosto Tavo veidą, o vėjas žaidžia Tavo plaukuose. Būtent tokį jausmą šiltuoju metu laiku gali pajusti lėkdamas kabrioletu.

Kabrioletas – tai automobilis, kurio stogas yra atidaromas arba nuimamas. Tai transporto priemonė skirta ne tik gabenti keleiviams, bet mėgautis maloniu oru. Dėl savo techninės charakteristikos, šis automobilis dažniausiai naudojamas šiltuoju metu laiku, kai nėra skysto ar kieto tipo kritulių. Automobilių nuoma užsiimančios įmonės šią transporto priemonę siūlo kaip teigiamų emocijų užtaisą, o anglai net sako, kad jei per metus būna bent dvi saulėtos dienos – kabrioletą pirkti verta.

Kabrioletų automobilių nuoma dažniausiai suvilioja ypatingą progą paminėti norinčius žmones, juk ši transporto priemonė dvelkte dvelkia prabanga ir aukšta klase. Norint paįvairinti savo mergvakario, bernvakario, vestuvių, gimtadienio ar kitos šventės dieną ši mašina puikiai tam tiks. Pasirinkę baltą arba juodą kabrioletą – nesuklysite. Šios spalvos kalba pačios už save – tai geros kokybės ir prabangos prekinis ženklas.
Daug kas skeptiškai žiūri į tokio tipo automobilius ir teigia, kad jie nėra praktiški. Atlikus apklausą paaiškėjo, kad 43 % respondentų norėtų įsigyti tokį automobilį, o 40 % – tik kartą pasivėžinti juo, tačiau įsigyti nenorėtų (nebent turėtų antrą automobilį). Optimistai teigia, kad kai Lietuvoje saulėtų valandų skaičius svyruoja nuo 1670 iki 1836, būtina mėgautis kiekviena minute, o ne tūnoti uždarame transporto priemonės salone su oro kondicionieriumi.