Automobilio draudimas internetu: greičiau ir paprasčiau

Administratorius/ September 25, 2014/ Transporto priemonės

Kas mėgsta automobilius – mėgsta ir greitį. Tačiau kartais greitis matuojamas ne tik išsiskyrusiu adrenalinu, bet ir sutaupyto laiko minutėmis.
Laikas – tai viskas, ką turime. Neturėdami laiko sau – neturime nieko. Tačiau laikas sugeba kažkur pasislėpti – kasdieniuose darbuose, reikaluose, mašinų spūstyse, eilėse…jei nieko nedarysime – gražiausios gyvenimo dienos taip ir prabėgs. O kai atsibusime – bus per vėlu. Gyvenimas bus nugyventas, o reikalai niekur nedings: vieni pakeis kitus. Čia negali būti tučšios ertmės – ją visuomet kažkas užpildys. Tačiau galime pasirūpinti, kad šioje vietoje kuo mažiau laiko būtų išnaudojama reikalų tvarkymui ir kitiems neįdomiems dalykams, kad galėtume daryti tai, kas patinka, kas teikia džiaugsmą.
Puikus pavyzdys – galimybė apsidrausti mašiną internetu (https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu). Tiems, kas mėgsta greitį ir tiems, kas mėgsta prisiimti atsakomybė už savo laiką. Tiems, kas jį mieliau praleistų būdami kartu su mylimais žmonėmis ar užsiimdami mėgstama veikla.
Naudojantis draudimo skaičiuokle, tereikia užpildyti duomenis, o sužinojus kainą – užpildyti dar keletą duomenų. Nuskenuotą sutartį gausite tiesiog internetu, o originalą – paštu. Tapatybę galima patvirtinti tiesiog per elektroninę bankininkystę. Nereikia niekur važiuoti – pakanka turėti kompiuterį ir internetą.
Automobilio draudimas internetu naudingas ne tik dėl laiko taupymo, o ir dėl to, kad ši paslauga internetu yra pigesnė nei užsakant draudimą pačiose bendrovėse.

Share this Post