Oro kompresoriai – namų dirbtuvėms ir autoservisui

Lina/ August 1, 2016/ Autoservisas/

Ieškote oro kompresoriaus, tik nežinote kokį išsirinkti? Pirmiausia, turite gerai žinoti kokiam darbui jis bus reikalingas. Nes didžiausia klaida, kurią padaro oro kompresoriaus pirkėjas, kad perka jį pagal dydi, bet ne pagal parametrus. Patys oro kompresoriai yra patrauklūs tuo, kad su jai lengva dirbti. Jie veikia pagal stiprius elektros variklius, kurie suspaudžia orą. Oro kompresoriai yra naudojami pneumatiniams įrankiams, kaip priedas. Jie pasirenkami pirma įvertinus jų paskirties rūšį ir konkretaus modelio savybes. Jei ieškote tokio prietaiso, tuomet atkreipkite dėmesį į jo parametrus: darbo našumą, talpą, maksimaliausia slėgį. Jeigu norite galingo bei pakankamai mobilaus oro kompresoriaus, tuomet jums galime pasiūlyti stūmoklinį, kuris vertinamas dėl savo patogumo. Tačiau oro kompresoriai yra skirstomi ir į kitas tris rūšis, todėl patieksime svarbiausią informaciją apie juos ir galbūt padėsime Jums lengviau apsispręsti, visgi kokį oro kompresorių įsigyti.

Oro kompresoriai – bendram naudojimui, kai reikia suslėgti nedaug oro. Tarkim reikia pripūsti kamuolį ar padangą dviračiui. Atvyksta į svečius draugai ir reikia pripūsti čiužinį? Tuomet toks oro kompresorius taip pat puikiai tinka. Bendrojo naudojimo oro kompresoriai yra skirti buičiai, smulkiems oro slėgiams. Taip pat toks prietaisas gali būti naudojamas ir vinių ar susegimo pistoletams. Tačiau jei norite greitesnio ir stipresnio varianto dirbant su šiais prietaisas, tuomet reiktų įsigyti stipresnį oro kompresorių.

Oro kompresoriai – statyboms ir rangovams. Tokie kompresoriai yra skirti statyboms, juos lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą, nes jie turi specialius ratukus ir patogią rankeną. Šios rūšies kompresoriai gali būti naudojami įvairiai, tačiau dažniausia naudojami vinių pistoletams.

Galiausiai, paskutinė oro kompresorių rūšis yra skirta tiems, kurie dažnai naudoja įvairius pneumatinius prietaisus, kur yra reikalingas suslėgtas oras. Tai pažangios technikos prietaisai, kurie yra patvarūs. Dėl dažno naudojimo jie turi būti kokybiškai pagaminti. Juos galima neretai pamatyti pramonėje ir komercijoje. Jie naudojami atrakcionų parkuose, geležinkelyje. Tiek smulkioje buityje, tiek stambioje pramonėje.