Kas yra automobilių tiuningo servisas?

administratorius/ February 22, 2016/ Autoservisas/

Kiekvieną dieną vairuojant tą patį automobilį su laiku tai gali pabosti, darosi sunku sėsti į tą pačią mašiną ir važiuoti pirmyn. Tačiau ne visada būtina automobilį parduoti ir pirkti naują, skirti tam laiką. Dar vienas būdas kaip pagyvinti vairavimo rutiną – patiuninguoti turimą mašiną. O tam puikiai tinka automobilių tiuningo servisas.

Prieš kažką keičiant savo turimame automobilyje, reikia išanalizuoti kokius pasirinkimus ir galimybes turite. Ką paprastai galima pakeisti automobilyje tiuningo pagalba? Galima iš pradžių pakeisti savo automobilio interjerą. Tačiau prieš puolant lupti vidines automobilio detales ir keisti naujomis, pažiūrėkite ar nebus pažeidžiami saugumo reglamentavemai – ar liks vietos gesintuvui, medicininei vaistinėlei ir ar nepažeidžiamos oro pagalvės. Taip pat galimi ir eksterjero pakeitimai. Mašiną galima perdažyti, pridėti papildomų detalių: spoileris, bamperis ir panašaus pobūdžio objektai. Pridėdami prie savo mašinos tam tikrą detalę, Jūs pakeisite ne tik savo turimo automobilio išvaizdą, bet taip pat ir veikimą kadangi detalės gali įtakoti greitį, stabilumą, stabdymo kelią ir panašius vairavimo faktorius.

Galimi ir variklio patobulinimai. stabdžių, tačiau šie pakeitimai reikalauja tinkamos kvalifikacijos, labai svarbu, kad jeigu kažką planuojate keisti po savo turimo automobilio kapotu, pirma susiraskite ekspertą, kurį Jums pasiūlytų kokybiškas automobilių tiuningo servisas. Darbas turi būti atliktas nepriekaištingai, kadangi nuo to priklauso vairuotojo ir jo keleivių saugumas automobilyje.

Vienas iš lengviau pakeičiamų ir prieinamesnių dalykų yra automobilio padangos. Vairuotojai keičia padangas net kelis kartus į metus – prieš vasaros ir žiemos sezonus. Tad padangų keitimas yra paprastas, bet efektyvus būdas pakeisti automobilio išvaizdą ir veikimą. Padangų pasirinkimas yra ganėtinai platus. Yra padangos pritaikytos tam tikroms oro sąlygoms,taip pat įvairių dydžių ir išvaizdos padangos. Nuo jų priklauso kuro išlaidos, sukibimas, mašinos ilgaamžiškumas ir komfortabilumas.
Žodžiai: 269