Kartono kampai – tai, kas būtina, jei norite apsaugoti transportuojamus baldus ar buitinę techniką

administratorius/ January 31, 2016/ Saugumas kelyje/

Kartais taip jau nutinka, kad esame priversti kraustytis iš vienų namų į kitus. Nutinka ir taip, jog tenka pirkti daiktus, kurie tiesiog netelpa į pirkinių maišelį ar rankinuką. Į šių pirkinių kategoriją lengvai galima įrašyti visą buitinę techniką (šaldytuvai, dujinės/elektrinės viryklės, indaplovės ir pan.) bei baldus (spintos, spintelės, komodos, lovos ir pan.). Dažnam iš mūsų žodžiai „persikraustyti“ arba „pirkti baldus“ asocijuojasi su nemenkais rūpesčiais, kurie susiję su daiktų transportavimu. Viena didžiausių problemų, kalbant apie šį atvejį, yra susijusi su saugiu daiktų pervežimu iš vienos vietos į kitą, tačiau yra būdų, kurie šį procesą palengvina.
Ką daryti, kad žmona nebambėtų, jog šaldytuvas per tuos persikraustymus aplamdytas ar spintos kraštas pažeistas? Atsakingi vyrai, nenorintys klausytis žmonų priekaištų dėl apgadintų baldų ar buitinės technikos, visada renkasi pakavimui skirtas priemones, kurios užtikrina vežamų/siunčiamų daiktų saugumą. Turint omenyje transportuojamus taisyklingos formos daiktus, vertėtų minėti apsauginius kampus, kurie puikiai tinka kraštinėms ir briaunoms saugoti.  Apsauginiai kartono kampai – puiki išeitis transportuojamiem daiktam. Jie padeda išvengti tų išlaidų, kurios atsiranda dėl nenumatytų pažeidimų ir apgadinimų. Didelis privalumas, kad kartoniniais kampais galima supakuoti, ir taip apsaugoti, daiktus ir vertikaliai, ir horizontaliai. Šiuo būdu produktas apsaugomas gana patikimai. Minėti kartono kampai naudojami ne tik baldų ar kitų daiktų briaunoms, bet ir prilaiko pakuojamas prekes paletėse, suteikia papildomo tvirtumo ir stabilumo.
Statistiniais duomenimis remiantis, žmogus per gyvenimą persikrausto bemaž iki 10 kartų. Skaičius – išties nemažas, tad, natūralu, ir rūpesčiai – ne ką mažesni. Stresas, nerimas, dėl iš vienos vietos į kitą keliaujančių daiktų, baimė dėl jų apgadinimo ir pažeidimo galimybės gali sumažėti protingai ir atsakingai pasirenkant pakavimo medžiagas, kurių pasiūla, šiandien, – gana didelė. Apsauginiai kartono kampai – viena jų.