Su kokiomis sveikatos problemomis susiduria daug laiko praleidžiantys už vairo?

Administratorius/ March 24, 2021/ Patarimai vairuotojams

Kelionės automobiliu – puikus dalykas, galimybė palyginti greita ir patogiai nuvykti iš vieno taško į kitą. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad labai didelė dalis žmonių, kuris darbas yra susijęs būtent su šia sritimi, praleidžia ypač daug valandų už vairo. Na, o jei toks darbas yra dirbamas ne vienerius metus, išauga didelė tikimybė susidurti su tam tikromis sveikatos problemomis. Tad apžvelkime su kokiomis sveikatos problemomis yra susiduriama dažniausiai ir kaip galima jas spręsti. 

Antsvoris ir jo sukeliamos ligos

Vairavimas – sėdimas darbas. Tad tie, kurie šį darbą dirba daug valandų, tarkime keliolika valandų per parą, 5 – 6 dienas per savaitę, metams praėjus pastebi, kad valandų, praleistų sėdint, skaičius ypač solidus. Tačiau dažniausias pastebimas ir ne tik solidus šių valandų skaičius, bet ir… papildomai kilogramai, kurie atsiranda tiesiog dėlto, kad žmogus gyvena nejudriai. Nereikia ir sakyti – papildomi kilogramai daugeliui žmonių tampa pagrindine priežastimi, kodėl jie nebegali džiaugtis savo svajonių išvaizda. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad būtent papildomai kilogramai ir nejudrus gyvenimo būdas, gerokai padidina įvairių ligų tikimybę, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių sistemos; cukrinio diabeto, kai kurių rūšių vėžio tikimybę. Taigi, kad išvengtumėte papildomų kilogramų ir kartu su tuo ateinančių pasekmių, nepamirškite imtis ir tam tikrų veiksmų: praėjus ar valandai ar dviem, praleistų vairuojant sustokite ir pasimankštinkite bent 10 – 15 minučių. O vos tik radę valandą laisvo laiko, skubėkite ir į sporto salę ar savarankiškai atlikite tinkamai parinktus pratimus. O, kad rezultatai būtų dar geresni, nepamirškite ir maisto papildų sportuojantiems žmonėms, didelį pasirinkimą rasite užsukę į www.ponasbicepsas.lt. 

Imuniteto nusilpimas

Daug laiko už vairo praleidžiantys žmonės, ne tik patiria nervinę įtampą, bet ir dažnai yra priversti vairuoti tuo metu, kai geriausia miegoti, t.y., vairuojama naktį. Be to, ne visada pavyksta palaikyti ir optimalią temperatūrą automobilio salone. Taigi, visa tai sudaro itin palankias sąlygas imuniteto nusilpimui. Kad taip nenutiktų, vitaminas C bei kiti vitaminai bei mineralai, turėtų būti naudojami papildomai. 

Share this Post