TOP 5 BMW automobilių problemos

Lina/ July 31, 2020/ Patarimai vairuotojams

BMW markės automobilius pažįsta kiekvienas lietuvis. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – šie automobiliai jau gana seniai buvo pradėti eksportuoti į Lietuvą. Antroji – patraukli kaina. Taigi, BMW automobilis dažnai yra svajonė, kurią skuba išpildyti žmonės vos išsilaikę automobilio teises ir gavę vairuotojo pažymėjimą. Šie automobiliai gražūs, dažnai – erdvūs, o svarbiausia – važiuoja greitai, nelyginant su lenktyniniais. Radus automobilį, kurio kaina tenkina asmens biudžetą, visuomet reikia apgalvoti ir remontą. Tai gali būti kosmetiniai įtrūkimai kėbulo srityje, bet tokia automobilio pirkimo istorija būtų fantastiška. Dažniausias scenarijus – ieškoti kur galima rasti prekybos vietą, kurioje būtų BMW naudotos dalysPristatome Jums 5-ias, dažniausiai fiksuojamas, BMW automobilių problemas.

Pirmoji – kuro siurbliai. BMW istorijoje tai dažnai pastebima problema. Ji kartojasi M serijos senesnėse serijose, bet dažnai matoma ir dabar. Šios detalės gedimas sukels nepatogumų, tačiau problemos dydis priklausys nuo to – kiek kuro pateko variklį. Jei kuro siurblys perduoda dalį kuro į variklį – problema nesunkiai sutvarkoma. Jei siurblys neperduoda kuro visiškai, tai sunkus gedimas. Nors abejais atvejais reikia keisti kuro siurblį, kuras nepatekęs į variklį gali sukelti daugiau problemų.

Antroji – diferencialinė pavara. Pagrindinė šios automobilio dalies funkcija – tinkamai paskirstyti variklio generuojamą jėgą iš variklio į ratus. Ši dalis yra reikalinga atliekant posūkius, nes dėl jos išvengiama padangų slydimo, papildomos kelio dangos dėvėjimosi, atsiranda stabilumas. BMW markės automobiliai, nepriklausomai nuo metų, dažnai susiduria su problema, jog sukant itin dideliu kampu girdimas triukšmas. Automobilis nebūna stabilus, slysta padangos. Kartkartėmis tai gali išspręsti tam skirta alyva, bet dažniausiai šiai automobilio detalei reikalingas rimtas remontas.

Trečioji – vairo stiprintuvas. BMW markės automobiliai dažnai turi įdiegtas vairo stiprintuvo sistemas, padedančias suvaldyti automobilį dideliame greityje. Taip, tai privalumas, bet tikroji problema yra vairo stiprintuvo žarnelės. Šios markės automobiliuose jos itin trapios. Pradėjus bėgti skysčiams, rekomenduotina ne taisyti, o jas keisti.

Ketvirtoji – ventiliatorius. Pastebėjote, kad ventiliatorius yra užstrigęs ties viena funkciją ar jos oras pro vėdinimo sistema nebepatenka į vidų? Reikia skubiai jį tvarkyti. Geriausias sprendimas – keisti nauju. Taip problema nepasikartos dar ilgai.

Penktoji – išsiderinusi elektronika. Ši problema nedaro įtakos važiavimui, bet erzins vairuotoją kiekvieną dieną. BMW automobiliuose pasitelkta itin sudėtinga elektronika, todėl ją pataisyti nėra paprasta. Kiekvieną iš problemų turėtų diagnozuoti ir išspręsti savo srities profesionalas. Kelios, dažniausiai pasitaikančios elektronikos sukeltos bėdos – durelių bei bagažinės užrakinimas, langų nusileidimas ir „vaikų kontrolė“ funkcijos neveikimas.

Išsirinkus automobilį rekomenduojame nieko nelaukti ir atlikti atidžią apžiūrą. Galbūt pastebėsite automobilio trūkumus, kurie nėra išvardinti, bet lengvai pataisomi? Apsilankykite BMW naudotų automobilių detalių parduotuvėje – išspręsite automobilio „ligas“.

Share this Post