Kokių automobilių dalys genda dažniausiai?

Lina/ March 30, 2020/ Automobilio pirkimas, Automobilio remontas, Patarimai vairuotojams

Vieni automobiliai genda greičiau nei kiti, todėl renkantis naują transporto priemonę vertėtų pagalvoti apie tai, ar jos priežiūra nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Tam tikrų automobilių dalys genda greičiau nei kitų, todėl prieš priimant sprendimą vertėtų į tai atsižvelgti. Taigi, kokie automobilių modelių dalys genda dažniausiai?

Range Rover Sport

Tai – prabangus visureigis, kuris neretai pasirenkamas ekstremalioms kelionėms. Nors šio automobilio eksploatacijos sąlygos yra ganėtinai paprastos, tačiau „Range Rover Sport“ yra laikomas pačiu nepatikimiausius automobiliu. Jam gali būti reikalingas dažnas remontas, o transporto priemonės taisymo išlaidos tikrai nedžiugins. Dažniausiai yra fiksuojami pakabos, generatoriaus, elektros instaliacijos ir stabdžių gedimai.

Opel Zafira

„Opel Zafira“ – tai ganėtinai populiarus automobilio modelis, kuris nėra pats saugiausias pasirinkimas. Vairuotojams turėtų kelti nerimą pavarų dėžių gedimai, automobilio mazgų remontas, sankabos gedimai, generatoriaus darbo sutrikimai, elektros instaliacijos gedimai, ir t.t. Nors „Opel Zafira“ tikrai nėra prabangiausia transporto priemonė, tačiau šių automobilių dalys tikrai nėra pigios.

Opel Insignia

„Opel Insignia“ – taip pat ganėtinai populiarus automobilio modelis, kuris pasirenkamas ir kasdienėms kelionėms į darbą, ir savaitgalio išvykoms. Nors šios transporto priemonės populiarumas tikrai nėra mažas, tačiau vairuotojai turėtų įvertinti, kad šios transporto priemonės dalys pareikalaus ganėtinai didelių išlaidų. Dažniausiai užfiksuojami variklio, vairo sistemos, elektros instaliacijos ir pavarų dėžės gedimai.

Peugeot 207

Nors „Peugeot 207“ remontas nėra labai brangus, tačiau įvairių gedimų pasitaiko tikrai dažnai. Neretai fiksuojami variklio gedimai, cilindrų galvutės tarpinės gedimai, sankabos, pavarų dėžės bei elektros instaliacijos gedimai.

Opel Astra

Šis automobilio modelis taip pat yra laikomas nepatikimu. Dažniausiai genda tų automobilių dalys, kurie yra eksploatuojami maždaug devynerius metus, o šios transporto priemonės remontas tikrai nėra labai pigus. Dažniausiai fiksuojami pavarų dėžės, variklio, generatoriaus, elektros instaliacijos ar sankabos gedimai.

C klasės „Mercedes-Benz“

Nors tai yra ganėtinai brangus automobilis, tačiau jo savininkams tenka susidurti su labai erzinančiais šios transporto priemonės gedimais. Dažnai pasitaiko elektros instaliacijos, daviklių, pakabos, variklio ar generatoriaus gedimų.

Mini Cooper

Tai – nedidelis automobilis, kuris neretai yra pasirenkamas dėl jo… išvaizdos. Deja, šios transporto priemonės priežiūra nėra labai pigi, o gedimų pasitaiko tikrai dažnai. Įprastai šios transporto priemonės savininkai skundžiasi sankabos, pavarų dėžės, vairo sistemos, variklio ar termostato gedimais.

Seat Ibiza

„Seat Ibiza“ – ganėtinai populiarus automobilio modelis, kuris taip pat patenka į nepatikimiausių transporto priemonių sąrašą. Dažniausiai fiksuojami variklio gedimai, elektros instaliacijos darbo sutrikimai, pavarų dėžės gedimai, turbinos gedimai, ir t.t.

Fiat 500

Nors ši transporto priemonė nėra labai brangi, tačiau šių automobilių dalys genda tikrai dažnai. „Fiat 500“ gedimai dažniausiai fiksuojami tada, jei transporto priemonė yra eksploatuojama septynerius metus ir daugiau. Į autoservisuose dirbančius meistrus dažniausiai yra kreipiamasi dėl variklio gedimų, pakabos gedimų, elektros instaliacijos darbo sutrikimų, stabdžių gedimų, ir t.t.

Renault Clio

„Renault Clio“ savininkai neretai skundžiasi ganėtinai rimtais šios transporto priemonės gedimais. Dažnai užfiksuojami elektros instaliacijos, pakabos, sankabos, pavarų dėžės ar kiti gedimai, kurių pašalinimas gali pareikalauti tikrai nemažų išlaidų.

Taigi, renkantis naują transporto priemonę dėmesys turėtų krypti ne vien tik į tai, kokia yra jos kaina – taip pat ne ką mažiau svarbu pasidomėti, kiek kainuotų automobilių dalys. Deja, gana dažnais atvejais nutinka taip, kad transporto priemonės eksploatavimas pareikalauja tikrai nemažų išlaidų, tad tuomet, jei siekiate to išvengti, nereikėtų skubėti apsispręsti.

Share this Post