Kaip saugiai transportuoti dujines virykles automobiliu?

Lina/ November 4, 2019/ Krovininis transportas, pervežimai, Patarimai vairuotojams

Šiais laikais gana populiaru buitinę techniką pirkti internetu. Ir tai nieko nestebina, kadangi tai puiki galimybė sutaupyti daug laiko ir kur kas pigiau, gera kaina įsigyti reikalingą įrangą. 

Tiesa, nepriklausomai nuo pirkimo vietos – net ir pati geriausia įranga genda. Tokiu atveju siūlome kreiptus į Salvata.lt meistrus, kurie pasiruošę sutvarkyti net ir pačias didžiausias dujinės viryklės problemas: https://salvata.lt/buitines-technikos-remontas/virykliu-remontas/dujiniu-virykliu-remontas.

Žinoma, iki tol, kol galbūt bus kažkada reikalingas dujinių viryklių remontas – pirmiausia reikia pagalvoti, kaip internetu pirktą įrangą atsivežti iki savo namų. Nurodysime kelis paprastus patarimus, kurie padės tinkamai transportuoti buitinę techniką.

  • Pirmiausia reikalingos priemonės tinkamam įrangos pritvirtinimui. Būtinai pasidomėkite KET, kadangi kai technika per daug išlenda už transporto priemonės šonų – reikalingas specialus jos žymėjimas.
  • Taip pat nuspręskite, ar viryklė bus transportuojama bagažinėje, ar verta nuomotis priekabą. Daugeliu atveju priekaba tampa kur kas patogesnė alternatyva, kadangi mažesnėse mašinose viryklė niekaip netelpa.
  • Taip pat tvirtinimui būtinai naudokite specialiai tam skirtas priemones. Rinkitės tvirtas virves, kurios sukurtos patogiam pritvirtinimui. 
  • Dažniausiai dujinės pervežimas reikalingas tada, kai būtinas jos remontas. Jeigu ji sugedo – jai reikia skirti dar daugiau dėmesio. Tokiu atveju tvirtindami kelis kartus patikrinkite, ar viskas tikrai laikosi labai stabiliai. Juk pervežimo metu gali pasitaikyti neplanuotų duobių ir staigių vairo sukimų. Net ir tokiu atveju dujinė turi saugiai išlikti savo vietoje. Juk reikia saugoti ne tik įrangą, tačiau ir kitus kelių eismo dalyvius.
  • Važiuokite labai lėtai ir nuolatos tikrinkite, kaip dujinė yra pritvirtinta, ar ji laikosi saugiai.

Nepamirškite, kad Vilniuje yra ne vienas centras, kuriame dirbantys meistrai gali atvykti iki Jūsų namų. Tokiu atveju neteks dujinės niekur transportuoti. Patogu? Labai!

Paprasti patarimai pasirūpins, kad transponavimas būtų ne tik saugus, tačiau ir gana greitas.  Jeigu perkate dėvėtą techniką, deja, tikėtina, kad gana greitai Jums bus reikalingas remontas.

Meistrai pasirūpins tuo, svarbiausia, taisymas prikels net ir seną techniką naujam gyvenimui. Patogu? Tikrai taip.

Share this Post