Automobilio salono kvapas – ar svarbu tinkamai juo pasirūpinti?

Migle/ February 22, 2018/ Patarimai vairuotojams/

Kvapas yra vienas svarbiausių žmogaus atributų. Jis nematomas, tačiau nuolatos su mumis, parodantis daugiau nei būtų galima numanyti. Kiekvieno žmogaus kvapas yra išskirtinis, priklausoantis nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, nuo to ką valgome, kokiai etninei grupei priklausome, nuo to kokius kvepalus naudojame ar net kokiu muilu prausiamės. Geras kūno kvapas atskleidžia apie teigiamus žmogaus pomėgius ir jo rūpinimąsi savimi, tačiau blogas išduoda ir apie ligas, ir apie aplaidumą. O kaip yra su automobilio salono kvapu?

Ar mums reikalingas kvepiantis automobilis?

Kai blogą kvapą pradeda skleisti žmogus, jis gali imtis atitinkamų priemonių. Pavyzdžiui, smirdančius drabužius galima įmesti į skalbimo dėžę ir juos išplauti, „sugedusius“ dantis susitvarkyti pas dantistą, prakaito kvapą panaikinti nusiprausus. Tačiau, ką daryti, jeigu dvokia automobilio salone? Ar toleruoti šį kvapą, o gal vis dėlto pabandyti jį panaikinti? Visa tai priklauso nuo žmogaus poreikių ir norų.

Deja, tačiau tikriausiai kiekvienas automobilio savininkas žino, kad įsisenėjusį kvapą iš automobilio ne taip lengva pašalinti, kaip iš drabužių. Drabužius tai įmanoma išskalbti, tačiau automobilio į skalbimo mašiną neįkiši.

Nuo ko atsirandas blogas kvapas automobilyje?

Blogo kvapo automobilyje priežasčių gali būti daug. Tai priklauso nuo to, koks žmogus vairuoja mašiną ir kokius keleivius vežioja. Blogas kvapas gali atsirasti dėl, pavyzdžiui, cigarečių dūmų, įsiveisusio grybelio, išsipylusios skysčio, kvapas gali sklisti ir iš ventiliacijos angos. Ventiliacijos angoje gali pūti medžių lapai, nustipęs graužikas, įvairūs vabzdžiai. Reikia turėti omenyje, kad kvapą gali sukelti ir pats šeimininkas. Jeigu šis kvapas sklinda nuo šeimininko, jis turi pasirūpinti savo higiena – įsigyti paprasčiausių kvepalų.

Kvepalai padeda?

Daugelis vyrų bijo įsigyti kvepalus manydami, kad šie labai daug kainuoja. Tačiau, džiugu pranešti, kad kvepalai vyrams pigiau pardavinėjami įvairiose internetinėse parduotuvėse. Taip pat kvepalai vyrams pigiau kainuoja įvairių išpardavimų ar akcijų metu, kurios beje būna ne taip jau ir retai. Tereikia paieškoti ir įsigyti tinkantį bei patinkantį aromatą. Pasirūpinus savo higiena, įsitikinus, kad automobilis irgi švarus, sukurti malonų aromatą jame bus itin paprasta. Mėgstantys įvairiausius kvapus, gali pasikabinti tokį kvapuk ąir savo transporto priemonėje, kad ši atsiduotų švara.