Populiariausi automobilių aksesuarai

Administratorius/ August 2, 2016/ Automobilių aksesuarai, Automobilių dizainas

Kiekvienas, mylintis ir prižiūrintis savo automobilį, nori, kad salone visuomet būtų gaivu, nesimatytų nė dulkelės, kojų kilimėliai būtų nuolatos išpurtyti ir apskritai – vyrautų ideali tvarka. Tai labai pagirtina – juk automobilis daug keliaujantiems žmonėms yra lyg antri namai, o namuose visada stengiamės palaikyti tvarką ir harmoniją.

Tokiais atvejais, jei reikėtų kur netoli pavežėti artimąjį ar pažįstamą, norėsite, kad jūsų automobilyje būtų ne tik švaru, bet ir jauku ir patogu kelionės metu. Šiandien vairuotojai naudoja tiek išmanius, praktiškus automobilių aksesuarus (įvairūs laikikliai, papildomi veidrodėliai, ir t.t.), skirtus itin patogiai kelionei, tiek ir tradicines puošmenas – kaip, tarkim, sidabriniai zodiako ženklo pakabukai – kurie tiesiog yra dekoratyvūs ir akiai gražūs papuošimai.

Jeigu norite šiek tiek papuošti savo automobilio vidų ar pasirūpinti, kad kelionė kaskart būtų patogi, išvardysime tiek šiandien populiariausius, tiek laiko patikrintus klasikinius automobilių aksesuarus.

  • Oro gaivikliai. Tai iš rinkos dar ilgai neišeisiantis produktas, esantis bene kiekviename automobilyje. Galite rinktis klasikines „eglutes“, pakabinamas ant priekinio veidrodėlio arba prie ventiliacijos angų pritvirtinamas kapsules, pro kurias gaiviai sunkiasi oras kaskart įjungus šilumą arba kondicionierių. Automobilio kvapai jau seniai nebėra tik pakabinami prikvėpinti kartono gabaliukai. Kvepiantys aksesuarai darosi vis įmantresni, dabar galima rinktis ne tik kvapą, bet ir jo pateikimą (popieriaus gaminys, speciali iškvėpinta guminė medžiaga, eterinis aliejus stikliniame buteliuke su mediniu kamšteliu, maišelis pripildytas kvapniomis granulėmis). Kartais automobilio oro gaiviklis kartu tarnauja ir kaip dekoratyvinis pakabukas. Tiesa, jei anksčiau buvo galima rinktis iš kokių 3-5 kvapų, tai dabar automobilių kvapų gamintojai gali pateikti kvepalams prilygstančius gaiviklius. Dabar pasiūloje ne tik citrinos, pušų ir naujo automobilio kvapas, bet ir įmantrių kvapų mikstūros ir kombinacijos: sakuros žiedų, tyžių pieno, bergamotės, sandalmedžio, tabako, vanilės, pačiulio, eukalipto, bergamotės, kedro, gintaro, gvazdikėlių, citrusų, levandų ir kitų.

  • Pakabukai salone. Tikrai esate pastebėjęs vieną ar kitą vairuotoją, prisikarsčiusį visą saloną įvairių pakabukų, kryželių, guminių spyruokliuojančių žaisliukų ir panašiai. To jums nesiūlome, tačiau kas būtų tikrai skoninga – vienas ar du kuklūs, bet gražūs pakabukai. Pavyzdžiui, sidabriniai pakabukai su zodiako ženklu atspindėtų jūsų asmenybę ir tuo pat metu gražiai žibėtų salone. Sidabriniai zodiako pakabukai gali būti ir puiki dovana tiek vairuotojai moteriai, tiek ir vairuotojui vyrui — visiems, kurie nemėgsta pigiai atrodančių menkniekių ir pirmenybę teikia kokybiškiems, gerai atrodantis daiktams, net jei tai pakabukas ant automobilio veidrodėlio.
  • Lipnus padėkliukas. Tai – vienas modernesnių išradimų. Turbūt nepakenčiate, kai automobilyje išsimėto monetos, moterims – plaukų segtukai ir panašūs smulkūs dalykėliai. Tam yra išeitis – ant salono priklijuojamas guminis padėkliukas, prie kurio limpa viskas – nuo monetų iki mobiliojo telefono.

  • Kaklo pagalvėlė. Galbūt šiuolaikiniai automobiliai gaminami su jau patogesniais atlošais galvai, tačiau apie senesnius modelius to negalime pasakyti. Įsigykite mažą, minkštą ir patogią kelioninę pagalvėlę, kad grįžti namo po sunkios darbo dienos būtų gera. Tik neužmikite! Ko gero, pagalvėlė labiau praverstų ne vairuojant, o ilsintis ar tais atvejais kai automobilyje reikia praleisti kelias valandas, numigti ar net pernakvoti. Kartu tai ypač dėmesinga smulkmena keleiviams, kurie automobilyje gali atsipalaiduoti, priešingai nei vairuotojas.

  • Vairo apdaila. Vairą galima tiesiog papuošti arba kartu numatyti ir praktišką vairo apdailos tikslą: kad žiemą būtų ne taip šalta. Juk kailinį vairą, kad ir šaltą žiemos rytą, būtų kur kas maloniau paliesti negu odinį. Tiesa drąsioji kailinė vairo apdaila — ne visiems.
 • Lipdukai ant mašinų. Dabar Lietuvoje ypač populiarūs lipdukai su Vyčio ženklu. Apskritai lipdukų būna įvairiausių, nuo nedidelių šmaikščių lipdukų iki „kapitalinio mašinos lipduko“ — spalvos keitimo apklijuojant automobilį plėvele.
 • Proginiai papuošimai. Automobilių aksesuarų parduotuvėse galite rasti ir Lietuvos atributikos, kuri ypač populiari prasidėjus krepšinio čempionatui, Kalėdinių atributų didžiausioms metų šventėms, automobilio blakstienų, kurios tinkamos visais metų laikais jei esate moteris arba jei Jūsų darbas susijęs su grožio sritimi.

Kiekvieno vairuotojo pasirinkimas, kokį aksesuarą rinktis savo automobilio salone. Tačiau visados rekomenduojame pagyvinti vaizdą ir atmosferą automobilio viduje, tai nėra nei sudėtinga, nei itin brangu. Štai minėti sidabriniai pakabukai su zodiako ženklu nedidele kaina parduodami kiekviename juvelyrikos salone Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir net internetu. Kvapai automobiliui parduodami kiekvienoje didelėje parduotuvėje („Maxima“, „Iki“, „Rimi“, „Norfa“), auto prekių parduotuvėse, na, o jei jau turite savo mėgstamą ir išbandytą kvapą tai automobilio kvapuką galite išsirinkti bei įsigyti net ir internetu.

Share this Post