Biuro perkraustymo paslaugos

administratorius/ December 19, 2013/ Transporto logistika/

Ekonomikos klestėjimo laikotarpiu įmonės, plėsdamos verslą ir darbuotojų skaičių, kėlėsi vis į erdvesnes patalpas, esančias arčiau miesto centro. Išpopuliarėjo perkraustymo paslaugos, teikiamos profesionalių perkraustymo įmonių. Ištikus krizei tendencijos pasikeitė. Populiaresni tapo maži biurai, esantys miesto pakraščiuose, tolimesniuose nuo centro rajonuose. Tačiau perkraustymo įmonių pagalba išliko aktuali ir dabar.

Volvo-vilkikai. Esant paklausai atsiranda ir pasiūla. Tiek internetas, tiek laikraščiai ir kitos informavimo priemonės mirgėte mirga nuo skelbimų apie teikiamas perkraustymo paslaugas. Kaip neapsigauti ir pasirinkti tinkamą, profesionalų kraustytoją iš tokios gausybės, kad vėliau netektų nukentėti dėl apgadintų daiktų, darbo priemonių ar prarastų verslo dokumentų? Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į kainą. Juk pigi prekė ar paslauga beveik niekada nebūna kokybiška. Geriau sumokėti šiek tiek daugiau ir būti užtikrintam, kad nekils nemalonių nesusipratimų. Atsižvelgti reikia ir į įmonės egzistavimo laikotarpį. Jei ji šia veikla verčiasi daugiau nei penkeri metai, turėtų būti patikima. Kitaip juk būtų seniai bankrutavusi. Gandai apie nekokybiškas paslaugas sklinda greitai. Reikėtų nepamiršti ir pasidomėti kitų klientų atsiliepimais apie konkretaus tiekėjo paslaugų kokybę.

Naujos įmonės biuro patalpos jau surastos? Perkraustymo paslaugos bus teikiamos profesionalų ar darbus atliksite patys apsispręsta? Tada pirmyn pakuotis daiktus. Persikraustymo darbus reiktų pradėti nuo klientų ir verslo partnerių informavimo apie persikraustymą į naują vietą. Tvarkingai surūšiuokite dokumentus, kuriuos reikės pervežti, nereikalingus sunaikinkite.
Likus keletui dienų pasirūpinkite pakavimo priemonėmis: dėžėmis, lipnia juosta, maišais, markeriais, lipdukais. Jei daiktus planuojate, pakuoti patys, pradėkite tai daryti kaip galima anksčiau. Suorganizuokite naujų patalpų valymą, juk tuščias patalpas sutvarkyti yra žymiai lengviau. Iš anksto reikia parengti ir darbo vietų, baldų, kompiuterinės technikos išdėstymo planą. Paskirkite žmogų, kuris bus atsakingas už perkraustymo organizavimą ir vykdomų darbų priežiūrą. Pervežant kompiuterius nepamirškite išsaugoti ir įrašyti į duomenų laikmenas visų , juose esančių, svarbių failų, dokumentų, programų. Iš spausdintuvo, fakso, kopijavimo aparato būtina išimti rašalo kasetes. Saugiai supakuokite dužius daiktus.

Jei nuspręsite rinktis perkraustymo paslaugų teikėją – labia netaupykite. Geriau sumokėti šiek tiek daugiau, nei gauti nekokybišką paslaugą. Nesidrovėkite paprašyti ir nuolaidos.