Kaip pasiruošti kelionei į Europos šalis su automobiliu?

Administratorius/ December 20, 2019/ Transportas kelionėms

 

Kelionės nuosavu automobiliu – vis dažniau pasirenkamas kelionių būdas. Dažniausiai tokį pasirinkimą lemia galimybė planuoti maršrutą pagal savo norus ir poreikius, bei komforto ir laisvės jausmas. Juk nuosavo automobilio vairavimas, sustojimas kada norisi, daug maloniau nei įtampa, jaučiama skrydžių metu. Tačiau pasiruošimas kelionei automobiliu reikalauja ne mažiau, o kartais net ir daugiau dėmesio nei ruošiantis skrydžiui lėktuvu. Patarsime, ką reikia apgalvoti ruošiantis kelionei į Europą su automobiliu.

  • Maršrutas

Tai pagrindinis klausimas planuojant kelionę. Nuosekliai suplanuokite savo maršrutą, pasirūpinkite kelių žemėlapiu, jei jaučiate poreikį, įsigykite ir navigacinę sistemą automobiui.

  • Nakvynės

Jei nesate ekstremalių sąlygų gerbėjas, netgi mėgstantis nakvynę po atviru dangumi, atsižvelgdami į kelionės maršrutą suplanuokite vietas nakvynei.

  • Lankytinos vietos

Net jei jūsų kelionės tikslas yra tik pamatyti vaizdingą gamtą ir susipažinti su svečios šalies kultūra, tikriausiai nenorite praleisti progos aplankyti ir įspūdingas vietas. Kartais jos būna vos keli kilometrai nuo jūsų maršruto, todėl nepasidomėję iš anksto galite tiesiog pravažiuoti pro šalį. O juk keletą papildomų kilometrų dėl įspūdingų vaizdų nuvažiuoti tikrai verta.

  • Maitinimo įstaigos

Dauguma keliautojų lankydami svečias šalis nori pasimėgauti ir nacionaliniais tos šalies valgiais. Tačiau anaiptol ne kiekviena maitinimo įstaiga savo meniu turi nacionalinių valgių. Tad jei nenorite klaidžioti po greito maisto užkandines, ieškodami kur paskanauti tos šalies valgių, susidarykite maitinimo įstaigų planą iš anksto.

  • Nacionalinės vertybės

Žinoma, bet kokioje šalyje be rūpesčių įsigysite suvenyrų sau ar simbolinių lauktuvių draugams. Tačiau jei norite autentiškų tos šalies gaminių, pasidomėkite ką verta įsigyti ir kur tai galima rasti. Galbūt šalis, į kurią vykstate garsėja išskirtiniu medumi ar ypatingais vilnos gaminiais, kuriuos tikrai verta nusipirkti.

Tikimės šie patarimai padės jums suplanuoti nepakartojamą kelionę, kupiną įspūdžių ir ypatingų vaizdų.

Share this Post