Transportas Lanzarotėje: ką reikia žinoti?

Lauryna/ November 5, 2018/ Transportas kelionėms

Lanzarotė yra viena pasakiškiausių, tačiau mažai augalijos turinti sala, žavinti savo vulkanais ir kiek neįprastais vynuogynais. Lanzarotėje galima pamatyti daug lankytinų vietų, pradedant vulkano išsiveržimo įtakos turinčiu peizažu, nacionaliniais parkais, baigiant nuostabaus grožio pilimis, kuriose eksponuojami archeologiniai Lanzarotės radiniai ir pasakojama salos istorija. Kelionės būdų po salą yra įvairių, tačiau viskas priklauso nuo to, kiek norite būti priklausomi nuo kelionės organizatorių ir kiek laisvės turėti.

Kelionės planavimas pasikliaunant tarpininkaujančia bendrove į toli esančias šalis ir objektus, kelionių organizatorių siūlomi paketai yra labai brangūs, o daugumoje ekskursijos nėra įskaičiuotos. Tokiu atveju geriausia su interneto pagalba pažinti šalį ir kelionę organizuoti savarankiškai, kas ne tik užtikrins visus malonius ir nevaržomus potyrius, bet ir tokia kelionė reikalauja žymiai mažiau išlaidų, nes nereikia permokėti tiek už nereikalingas paslaugas, tiek mokėti algą už organizavimą.

Lanzarotės transportas
Planuojantis kelionę, reikia pasirūpinti ne tik lėktuvų bilietais, tačiau ir nepamiršti pačio keliavimo pasirinktoje vietovėje. Lanzarotės saloje galima keliauti įvairiais būdais: viešuoju transportu, automobiliais, o jeigu reikia tai lėktuvais ir keltais.

Patogiausia išeitis – automobilių nuoma

Siekiant turiningai praleisti atostogas ir nevaržyti savo laiko kažkieno kito sukurtais tvarkaraščiais automobilių nuoma Lanzarotėje yra geriausias sprendimas. Apie automobilio nuomą reikia pagalvoti dar gerą laiką prieš kelione, norint sutaupyti pinigų, nes vietoje nuomojantis galima sumokėti daugiau. Dar vienas pliusas, nuomojantis automobilį anksčiau: nereikia laukti eilėje, ypatingai sezono metu, kuris saloje prasideda nuo liepos ir baigiasi rugsėjo pabaigoje. Taupantiems pravartu žinoti, kad ten automobiliai skirstomi į klases, o palankiausios nuomos kainos yra A ir B kategorijų maži automobiliai. Benzino kainos čia nesukandžioja: litras benzino tekainuos vieną eurą.

Viešasis transportas

Nusprendus pasikliauti viešuoju transportu, reikia nusiteikti, kad teks atsižvelgti į tvarkaraščius, nors autobusų jie yra itin patogūs. Viena kelionė autobusu kainuoja apie pusantro euro, todėl be didelių išlaidų ir vargo galima pasiekti savo kelionės tikslą. Kursuoja nemokami autobusai į pačias lankomiausias Lanzarotės vietas, todėl norint iš kultūros pusės pažinti vietovę, yra galimybė už kelionę nemokėti.

Taxi pasirinkimas

Taxi paslaugas dažniausiai renkasi keliautojai, kurie nenorėjo nuomotis automobilio ir buvo nusprendę naudotis viešuoju transportu. Norint taupant laiką greičiau pasiekti kelionės tikslą, Lanzarotėje patyrę vairuotojai tuo pasirūpins, tereikia nepamiršti palikti arbatpinigių, nes čia tai yra savaime suprantamas dalykas. Naktį ir savaitgaliais taxi tarifai yra brangesni, o valandinis laukimo mokestis siekia penkiolika eurų.

Share this Post