Kaip išsirinkti patogiausią telefono laikiklį automobiliui?

Administratorius/ July 12, 2021/ Automobilių aksesuarai

Vairavimas yra labai atsakingas uždavinys – viena rimtesnė klaida gali visam gyvenimui pakeisti ne tik jūsų, bet ir aplinkinių žmonių gyvenimus. Būtent dėl to, vairuoti laikant rankoje telefoną nėra protinga mintis. Vos viena sekundė, kurią praleisite tikrindami GPS, gali būti lemtinga. Maža to, dar ir baudą galima gauti. Tačiau, juk naudotis navigacija reikia dažnai, tad reikalinga išeitis. Ir ji yra – specialūs telefono laikikliai automobiliams. Visgi, prieš įsigyjant sau tokį, reikėtų suprasti pagal ką juo rinktis.

Telefono laikikliai, įstatomi į groteles

Vienas didžiausių tokio tipo laikiklių privalumų yra tas, kad jie netrukdo vairuojant. Jūsų neblaškys ateinantys nauji pranešimai ir visas dėmesys galės būti nukreiptas į kelią bei žemėlapį. Taip pat, jie užima mažai vietos ir atrodo estetiškai, nes nėra lengvai pastebimi, kai telefonas nepritvirtintas.

Telefono laikikliai, klijuojami ant priekinio stiklo

Priklijuojami automobiliniai telefonų laikikliai tinka visiems automobiliams – pritvirtinti juos galima ant kiekvieno priekinio stiklo. Taip pat, vairuojant užtenka vos vienu akies krašteliu žvilgtelėti į ekraną ir pamatyti kryptį. Tačiau, jei esate išsiblaškę, toks laikiklis gali dar labiau sumažinti jūsų gebėjimą susikoncentruoti. Svarbu paminėti ir tai, kad nuėmus laikiklį ant stiklo gali likti žymės.

Telefono laikikliai, tvirtinami prie panelės

Prie panelės tvirtinami telefono laikikliai yra patogūs tais atvejais, kai mėgstate sukioti navigaciją įvairiomis kryptimis. Dažniausiai juos laiko magnetas, tad į akis nekris papildoma automobilio salono detalė. Patogu tai, kad esant poreikiui galite lengvai rasti specialius telefonų dėklus, prie kurių jau iš karto yra pritvirtintas magnetas būtent šiam tikslui. Visgi, jei važinėjate duobėtu keliu, išmanusis gali ne taip tvirtai laikytis.

Share this Post